Sâmbăta trecută am realizat prima întâlnire InfoAlcool. 

Sâmbăta aceasta ne întâlnim din nou!

Deci, dacă consumați alcool dar nu știți dacă sunteți sau nu sunteți dependent de alcool, dacă aveți consumatori de alcool în familie și doriți să stiți ce înseamnă dependența de alcool, ce tratamente actuale sunt recomandate de specialiști și cum îi puteți ajuta să-și reia rolurile în familie și în comunitate, sunteți invitați sâmbătă 09.06.2018, orele 14.00, în cadrul Atelierului InfoAlcool, organizat de Parohia Bălăceanca împreună cu specialiști ai Spitalului de Psihiatrie „Eftimie Diamandescu” Bălăceanca, la Sala de evenimente a parohiei din Sat Bălăceanca.

Sustine activitatile nostre printr-o Donatie:

 

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Sustine activitatile nostre printr-o Donatie: